Hall of Fame
Terug naar HomePage



lj9@xs4all.nl

Diverse fragmenten Van Hattem (te veel om op te noemen)

Bert (L.J.) van Hattem

Uit de onuitputtelijke schoenendoos

lj9@xs4all.nl

Van Hattem-Schaar {H1}

Robert van Haastert

XIVb & descendanten

rvh@alaska.net

Peter van Hattem

XIVc & descendanten

freehills@com.au

Van Hattum-Bergharen {H3}

Frits van Hattum

I & descendanten

vhattum@clear.net.nz

Stephan Lindeman

I & descendanten

stephan.lindeman@tip.nl

Van Hattem-Buren {H6}

Bert (L.J.) van Hattem

I & descendanten

lj9@xs4all.nl

Van Hattum-Drumpt {H9a}

Peter Hollander

IIc & descendanten

phollander@wxs.nl

Antonie Koning

IIIa & descendanten

kingcryo@planet.nl

Marco Schelling

IVb & descendanten

marco@oud-ophemert.nl

Marjo van der Woerd

IVd & descendanten

marjo@web.de

Van Hattum-Drumpt {H9b}

Peter van Maanen

I & descendanten

peter@jabberwocky.nl

Van Hattem-Eck en Wiel {H10c}

Bert (L.J.) van Hattem

I & descendanten

lj9@xs4all.nl

Karst Hartsuiker

I & descendanten

k.hartsuiker@tiscali.nl

Van Hattem-Eck en Wiel {H10d}

Philip van Dael

I & descendanten

philip.van.dael@kareldegrote.nl

Van Hattem-Elst {H11b}

Gerda Funcke

VII & descendanten

g.funcke@chello.nl

Caroline van Hattem

XI & descendanten

carolinevanhattem@planet.nl

Van Hattem-Hien en Dodewaard {H14a}

Kees van Hattum

IVg & descendanten

kees.vhattum@freeler.nl

Magda Kamminga

VIIf & descendanten

magdak@freeler.nl

Van Hattem-Ingen {H15b}

Bert (L.J.) van Hattem

I & descendanten

lj9@xs4all.nl

Van Hattem-Moergestel {H20}

Jo van der Velden

I & descendanten

jovd.v.boxm@dcnw.nl

Van Hattem-Tricht {H29}

Rosemarie van der Tak

Vd3 & descendanten

rosemarie@home.nl

Van Hattem-Utrecht {H30c}

Bill (William) van Hattem

I & descendanten

w_van_hattem@hotmail.com

Van Hattum-Zaltbommel {H32b}

Marco van Hattum

IVb & descendanten

m.v.hattum@gl.rhul.ac.uk

Van Hattem-Zennewijnen/Ophemert {H33a-g}

Marco Schelling

I & descendanten

marco@oud-ophemert.nl

Van Hattem-Zoelen {H34}

Henk van Heusden

IIIe & descendanten

hvh3004@hotmail.com



Terug naar begin


Informatie: cr.vanhattum@quicknet.nl